Polecana baza noclegowa

Ośrodek ZIEMOWIT – obiekt znajdujący się 5 km od startu i mety, tuż przy trasie wszystkich trzech pętli biegu oraz trasy biegu na 10 km.

Na hasło 3xKopa w weekend biegu otrzymacie specjalne zniżki, a dodatkowo w cenie w ten jeden, jedyny weekend, dla biegaczy: pasta party w przeddzień biegu, transport na start i odbiór z mety, masaż nóg, możliwość skorzystania z basenu, sauny i łaźni oraz parkingu.

Ośrodek ZIEMOWIT jest też bazą wolontariuszy biegu 3xKopa, a w jego pomieszczeniach będzie zlokalizowany stały punkt medyczny oraz będzie dyżurował medyczny zespół wyjazdowy.

Hotel Gorzelanny – obiekt o najwyższym standardzie (****) u podnóża Biskupiej Kopy. Jego lokalizacja niecałe 400 metrów od startu i mety biegu 3xKopa to dodatkowy atut.

Hotel Carina – obiekt trzy gwiazdkowy zlokalizowany najbliżej startu i mety biegu 3xKopa ze wszystkich obiektów noclegowych – do przejścia jest zaledwie niecałe 300 metrów.

Ośrodek Złoty Potok – kompleks prawie 50-ciu wieloosobowych domków drewnianych zlokalizowany zaledwie 200 metrów od startu i mety biegu 3xKopa. Na jego terenie znajdować się też będzie biuro zawodów.

Na hasło 3xKopa w weekend biegu otrzymacie 15% zniżki na wynajem któregoś z dostępnych domków, a dla osób decydujących się na nocleg ze śniadaniem ośrodek oferuje stałą cenę 90 zł za dobę za 1 osobę.

Ośrodek Chrobry – obiekt znajdujący się 400 metrów od centrum wydarzeń biegu 3xKopa, posiada m.in. salę sportową i basen.

Bacówka Giemzików – klimatyczny obiekt znajdujący się 5 km od startu i mety, tuż przy trasie wszystkich trzech pętli biegu. Gospodarze zapraszają z supportem, a dla uczestników biegu oferują w gratisie odnowę biologiczną w postaci balneoterapii w beczkach z zimną i z gorącą wodą

Pod Biskupią Kopą – pokoje z jacuzzi i kominkiem w odległości 6,5 km od startu i mety